Koběluš - ovocné stromy

Prodejní doba

Pondělí až pátek: 9-16h, sobota: 9-12hod., neděle + svátky: zavřeno. Prodejní doba se může měnit, vždy zkontrolovat před Vaším odjezdem k nám.Sledujte naše webové stránky, prodejní dobu, aktuality!!!

Prodejní doba se může měnit, vždy zkontrolovat těsně před Vaším odjezdem k nám.

PRODÁVÁME ZA DEŠTĚ I ZA SNĚHU 

pondělí až pátek :9-16h, v 16hod. zavíráme vrata.
sobota :9-12hod.
neděle + svátky: zavřeno.Těsně před odjezdem z domu do naší prodejni si vždy zkontrolujte aktuální prodejní dobu.  Může se stát, že se dočasně zavře.
Děkujeme za pochopení.

             


ZATÍM PRODEJ PLATÍ:
27.2.2021:  STÁLE PRODÁVÁME, JELIKOŽ SPADÁME DO VÝJIMKY -DO PRODEJE ZAHRÁDKÁŘSKÝCH POTŘEB, PRODEJ SADBY... (www.vlada.cz).


  Děkujeme za Váš nákup a přejeme hodně štěstí.


PŮVOD OVOCNÝCH STROMKŮ
   Ovocné stromky a ovocné keře si pěstujeme sami na svých polích v podhůří Beskyd, proto se nazýváme ovocná školka. Nejsme obchodníci, ale přímo pěstitelé v podhůří Beskyd. Jsme členem Svazu Ovocných školkařů ČR  a Svazu školkařů ČR. Naše stromky a kěře jsou pod stálou státní kontrolou. Během vegetace je u stromků a keřů kontrolován zdravotní stav (SRS-Státní rostlonolékařská správa, nyní spadající pod ÚKZÚZ) a stav kvality ( ÚKZÚZ-Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský). Tyto kontroly potvrzují kvalitu našich stromků a keřů.

Prodej na jaře (pravděpodobně III.-V.) a na podzim (konec X.-zač.XII.). Vše závisí na průběhu počasí a termíny prodeje se mohou měnit.

JAK TO U NÁS FUNGUJE?
  Podoně jako v jiném obchodě. Přijedete, nakoupíte, odjedete. Respektive, přijedete k nám a my Vám pomůžeme vybrat vhodný ovocný stromek/stromky a keř/e na Vaši zahradu.

CO JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT?
  Odrůdu znát nepotřebujete! Je důležité vědět,
  • kolik místa věnujete pro pěstování ovocných stromků a keřů. To je nejdůležitější!!!!
Dále:
  •  jaké ovoce chcete konzumovat (jablka, hrušky, švestky, borůvky, maliny....),
  •  v kterém měsíci ovoce chcete konzumovat (červenec, srpen, září...),
  •  zda chcete skladovat (uchovávat ve sklepě až do jara)
  • a zda budete používat žebřík (malý, velký...).
 Dle těchto kritérií vybereme ovocný stromek, resp. druh a odrůdu. Vybraný stromek vytáhneme ze záhonu, poradíme jak hluboko zasadit, jak hnojit a kořeny ovocných stromků a keřů zabalíme do igelitových pytlů, které si donesete s sebou nebo si u nás zakoupíte.